MiniJ væg vaskemaskine. En ny enhed i Xiaomi økosystemet

Xiaomi væg vaskemaskine

Et nyt produkt optrådte på crowdfunding platformen, en væg vaskemaskine fremstillet af MiniJ. Posiada unikalny kształt, producent określa go dwoma słowami, kropla wody. Markedsføring i denne sag har været en stor afspejling af min fantasi.

MiniJ væg vaskemaskine

Dimensionerne er 67 cm x 57,5 cm x XUMUM cm og vægten 34.8kg. For at montere på banen skal du have mindst 24 ledig plads, Xiaomi informerer dig om at holde mindst 0.9 centimeter ledig plads i hver dimension. Døren til indsættelse af snavsede tøj findes på przodzie. Na grubych szklanych drzwiach Xiaomi umieściło dotykowy ekran LCD za pomocą którego można sterować pralką. Do wyboru jest osiem różnych programów prania. Grzałka zastosowana w pralce potrafi podgrzać wodę do temperatury 95 ° C, która jest skuteczna w usuwaniu nawet 99,99% pospolitych bakterii. Pralka nadaje się do prania różnych rodzajów tkanin, w tym delikatnych, należy tylko pamiętać o wybraniu odpowiedniego programu aby nie uszkodzić materiału. Pralka może pomieścić do 3 kg ubrać na jedno pranie. 

Xiaomi væg vaskemaskine

Pralka ścienna MiniJ i Xiaomi wykorzystuje silnik o zmiennej częstotliwości Direct Drive, na taką samą technologię decydują się najbardziej znani producenci pralek na świecie jak choćby Samsung, Whirpool czy LG.  W porównaniu do tradycyjnego napędu taśmowego, silnik konwersji częstotliwości DD zużywa mniej prądu i generuje mniejszy hałas podczas pracy, wynosi tylko 45 dB. Kompaktowy rozmiar oznacza, że ​​produkt nie zajmuje zbyt dużo miejsca, sprawdzi się idealnie w małych, ciasnych łazienkach. 

MiniJ væg vaskemaskine

Pralka ścienna Minij została wyceniona na  2499 juanów,  $380 i jest już w sprzedaży. Niestety póki co tylko na terenie Państwa Środka.

Forfatter: Michał

Geek. Apple og Xiaomi fan. På min fritid kører jeg en blog PokolenieSmart.pl