Nu læser
Mijia Spejl Dashcam - optager med et omvendt kamera

Mijia Mirror Dashcam

Vejsikkerhed og bilregistratorer er et vigtigt emne, især i Rusland. Nu og da er der nye film, der vises på nettet, der præsenterer de russiske chaufførers virtuositet. Et bilkamera i køretøjet kan effektivt hjælpe med i kampen mod forsikringsselskabet og bekræfte, at vi var uskyldige under hændelsen. Xiaomi præsenterede et nyt bagspejl med en optager, Mijia Mirror Dashcam. Vær dog forsigtig, fordi i nogle lande er kameraer i bilen forbudt, for eksempel Austra og Schweiz.

Mijia Mirror Dashcam

Det intelligente Xiaomi spejl har en IPS touch screen med 5 størrelse og 854 x 480 opløsning. Forreste kamera har en linse fra Sony IMX323 med f / 1.8 lukkeren. Visningsvinklen er 160 grader. En interessant ny funktion er valgfri mulighed for at købe bagkameraet.  Pole widzenia wynosi  138 stopni i jest wodoodporna IPX7. Podczas cofania lusterko automatycznie przełączy się na obraz z tyłu. Obie kamery mogą jednocześnie nagrywać i robić zdjęcia w rozdzielczości 720p. Nie straszny im mróz i upadły, działają bez problemu w temperaturach od  -20 ° C do + 70 ° C.

Mijia Mirror Dashcam

Mijia Mirror Dashcam posiada wbudowany  akumulator o pojemności  470mAh, tradycyjnie jak w większości akcesorii samochodowych ładowanie odbywa się poprzez gniazdo zapalniczki. For at bevare optaget video understøtter det karty microSD od 16 GB do 64 GB klasy 10. Urządzenie łączy się z aplikacją Mijia przez Wi-Fi. Zarówno filmy jak i nagrania można oglądać za pomocą aplikacji w czasie rzeczywistym. Dodatkowo za pośrednictwem aplikacji można również zapisać zdjęcie i film w pamięci smartfona aby zachować kluczowe dowody. Oprócz przycisków dotykowych można również sterować za pomocą głosu, jednak oczywiście nie w języku polskim. Po wypowiedzeniu komendy urządzenie potrafi wykonać zdjęcie. Rozpocząć krótki film, zarówno z kamery przedniej jak i znajdującej się z tyłu lub przełączyć się w tryb cofania i wyświetlić obraz znajdujący się za pojazdem.

Se også

Mijia Mirror Dashcam

Użytkownicy nie muszą usuwać seryjnych lusterek wstecznych, które są montowane w samochodzie. Inteligentne lusterko od Xiaomi można po prostu przymocować do niego za pomocą dołączonych pasków zaciskowych.

Mijia Mirror Dashcam będzie dostępny od 16 czerwca. Cena za lusterko to 399 juanów, $62. Kamera tylnia to koszt 99 juanów, $15 i jest opcjonalna. 

Se kommentarer (0)

Giv en kommentar

Din e-mail adresse vil ikke blive offentliggjort.

Rul til toppen